Nasz primaaprilisowy żart: Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy ma nowego dyrektora!


Tak żartowaliśmy 1 kwietnia 2017 roku:

Od kwietnia Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy będzie zarządzane przez Mieczysława Ciołko, wieloletniego pracownika tej placówki. “Wiele zostało już zrobione dla naszej gminy w obszarze kultury i sportu, ale dużo jeszcze zostało do zrobienia. Mam nadzieję, że spełnię oczekiwania mieszkańców i razem wprowadzimy naszą gminę w nowy wymiar kultury i sportu” – mówi nowy dyrektor. Do powołania pozakonkursowego zastosowano przepis mówiący o braku konieczności przeprowadzania konkursu, jeżeli są ku temu ważne przesłanki. “Takimi były między innymi nominacja byłego dyrektora Przemysława Waczyńskiego do pracy w instytucji nadrzędnej, w wyniku czego musiał ustąpić ze stanowiska z dnia na dzień, oraz trwający sezon artystyczny” – mówi Adam Kamieński, przewodniczący komisji ds. powołania dyrektora.

Pan Mieczysław to wieloletni pracownik, doświadczony i kreatywny. Pracował pod rządami siedmiu byłych dyrektorów tej instytucji. Teraz sam będzie miał możliwość poprowadzić tę jednostkę. Informujemy, że były już dyrektor Przemysław Waczyński, przyjął propozycję pracy w Narodowym Centrum Kultury na stanowisku Zastępcy Dy­rek­to­ra ds. Współpracy Lokalnej. Nowemu dyrektorowi życzymy samych sukcesów w budowaniu kultury i sportu w naszej gminie.

DSC_0104

Mimo, że Panu Mietkowi pasuje dyrektorski gabinet, to był tylko 1-kwietniowy żart, obaj Panowie pracują dalej w M-GCKiS na dotychczasowych stanowiskach 🙂

320 odsłon