Bieg Niepodległości w Choroszczy 12 listopada


Przed rokiem powróciliśmy do tradycji jaką jest Bieg Niepodległości w Choroszczy – w 2015 roku trasa biegła alejkami Parku Pałacowego przy Pałacyku Branickich, a w tym roku wybiegamy na ulice naszego miasta. Będzie prowadzony elektroniczny pomiar czasu, a o profesjonalną oprawę muzyczną i spikerską zadbają Kreatorzy Emocji. Start i meta będzie umiejscowiona przy terenie rekreacyjnym “Kominowe Bajoro”, a trasa biegu będzie biegła ulicami Branickiego, Piaskową, Dominikańską, Ogrodową i Branickiego przy wyłączonym bądź ograniczonym ruchu samochodowym. Jedna pęta wynosi 4,25 km, a zawodnicy będą mieli do pokonania dwa okrążenia – więc łączna długość trasy wynosi 8,5 km.

Wpisowe wynosi 20 zł od osoby (30 zł w dniu biegu), a na każdego uczestnika bez względu na wynik sportowy będzie czekał pamiątkowy medal. Oprócz tego najlepsi w kategorii damskiej i męskiej otrzymają statuetki i nagrody w kwocie 250 zł (1 miejsce), 150 zł (2 miejsce) i 100 zł (3 miejsce). Jako, że w tym roku będziemy mieli 98 rocznicę odzyskania niepodległości, to zawodnik, który ukończy bieg na 98 miejscu otrzyma także upominek. Wyróżnieni zostaną także najlepsza mieszkanka i najlepszy mieszkaniec Gminy Choroszcz, którzy oprócz statuetek otrzymają vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w lokalu Savona Choroszcz. Dzięki Stowarzyszeniu Lambada Choroszcz najlepszy zawodnik Piłkarskiej Ligi Gminnej także otrzyma nagrodę. Każdy uczestnik biegu otrzyma ponadto voucher na 1h gry Squasha od naszego sponsora jakim jest Power Squash Białystok i voucher na napój do złożonego zamówienia na posiłek do wykorzystania w lokalu Savona Choroszcz. Sponsorem jest także Podlaskie Zrzeszenie LZS z siedzibą w Białymstoku i Bank Spółczielczy w Białymstoku, oddział w Choroszczy. Po zakończeniu biegu na wszystkich będzie czekała gorąca herbata. Zapraszamy do wspólnej sportowej rywalizacji! Będzie się można zapisac jeszcze w dniu zawodów, pozostało jeszcze ok. 15 wolnych miejsc!  Szczegóły tutaj. Zapraszamy do udziału lub kibicowania na trasie i przy mecie!

Nagradzane będą osoby:

– Kategoria męska: miejsca 1-3 (statuetki i 250 zł, 150 zł, 100 zł)
– Kategoria damska: miejsca 1-3 (statuetki i 250 zł, 150 zł, 100 zł)
– Najlepsza mieszkanka i najlepszy mieszkaniec Gminy Choroszcz (statuetki, Vouchery po 100 zł do wykorzystania w lokalu Savona Choroszcz)
– Najwyżej sklasyfikowany zawodnik Piłkarskiej Ligi Gminnej (statuetka, trzy kolekcjonerskie albumy poświęcone Jagiellonii Białystok: “Jaga My Wierzymy” sezony 10/11, 11/12 i 12/13)
– Miejsce 98 (statuetka, nagroda niespodzianka)

Każdy uczestnik otrzyma: pamiątkowy medal, voucher do Power Squash Białystok, napój gratis do zamówienia w lokalu Savona Choroszcz, gorący bigos i herbatę


Formularz zapisów na stronie ProTimer.pl

Regulamin biegu

Trasa biegu (google maps)

Strona wydarzenia na portalu Facebook


Pamiątkowy medal jaki otrzyma każdy uczestnik biegu:

14480726_1879942695560802_9203863730342712656_o

 

Trasa biegu:

bieg-mapa


 

Miejsca parkingowe:

parkingi


Sponsor:

powersquash-logo

Power Squash Białystok, ul. 42 Pułku Piechoty 28

Sponsor voucherów na 1h gry w Squasha dla każdego uczestnika biegu. 


Sponsor:

lzs

Podlaskie Zrzeszenie LZS w Białymstoku, ul. Lipowa 20/6


Sponsor:

sgb

Bank Spółdzielczy w Białymstoku, Oddział w Choroszczy


 

Sponsor:

savona-choroszcz

Pizzeria Savona Choroszcz, ul. Sienkiewicza 27C

Sponsor voucherów o wartości 100 zł dla najlepszej mieszkanki i najlepszego mieszkańca Gminy Choroszcz do wykorzystania w lokalu

Ponadto każdy uczestnik biegu otrzyma gratis napój lub piwo 0,5l do zamówienia pizzy innego posiłku z menu – oferta będzie obowiązywała w dniu biegu, czyli 12 listopada!


Sponsor:

lambada6_hd

Stowarzyszenie Lambada Choroszcz

Sponsor nagrody dla najlepszego zawodnika Piłkarskiej Ligi Gminnej biorącego udział w Biegu


Partner:

przedszkolePrzedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy

Dzięki paniom kucharkom z przedszkola po zakończeniu biegu na uczestników będzie czekał gorący bigos


Partnerzy:

osp-harcerze

Strażacy z OSP Choroszcz i Harcerzom z Choroszcz będą także z nami podczas biegu. Zadbają o bezpieczeństwo na trasie i pomogą nam w organizacji.


 

plakat-bieg-niepodleglosci-2016

fot główne: Marek Sokół