Zaproszenie do współpracy i zmiana terminów imprez


Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza do współpracy przy tworzeniu kalendarza wydarzeń kulturalnych i sportowych gminy Choroszcz na rok 2018. Centrum otwiera się na inicjatywy, pomysły i działania, mamy nadzieję, że nadchodzący rok pozwoli zrealizować jeszcze więcej wydarzeń we współpracy z obchodzącym ćwierćwiecze funkcjonowania ośrodkiem kultury.

W celu zwiększenia liczby uczestników zmieniliśmy terminy dwóch największych imprez plenerowych, które odbywają się w Choroszczy. Dni Choroszczy odbędą się 7-10 czerwca 2018, a Jarmark Dominikański 5 sierpnia 2018. W dniach 13-15 kwietnia 2018 Centrum będzie świętować 25-lecie działalności.

Zapraszamy do współpracy i do konsultacji. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń i propozycji do 17 listopada 2017. Powstały w ich drodze kalendarz będzie służył nie tylko społeczności gminnej, ale także całemu regionowi. Jego dogłębna analiza i powstałe w jej wyniku holistyczne ujęcie tematu pozwoli na systemowe zwiększenie współpracy, atrakcyjności wydarzeń, liczby uczestników wydarzeń oraz społecznej świadomośći lokalnego życia społeczno-kulturalnego.

fot. Marek Sokół