Instalacja kultury: porozmawiajmy o projektach!


25 maja w godzinach 8:00 – 21:00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy każdy mieszkaniec gminy Choroszcz będzie mógł skonsultować swój projekt i porozmawiać na temat działania Instalacji Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017.

Po 20 maja zostanie opublikowana diagnoza społeczności lokalnej w ramach działania Instalacja kultury, a 22 maja ogłosimy konkurs na inicjatywy lokalne. Każdy, kto będzie chciał porozmawiać o swoich pomysłach na działania w ramach programu będzie mógł odwiedzić Centrum w czwartek 25 maja. Przez cały dzień pracownicy będą służyli pomocą i radą.

Instalacja kultury jest działaniem pozwalającym na zrealizowanie swoich marzeń kulturalnych. Każdy mieszkaniec gminy może zgłosić pomysł na wspólne działanie. Stąd też pomysł na konsultacje. Pomożemy lepiej zrozumieć założenia programu, jego regulamin, razem popracujemy nad pomysłami, które będą służyły całej społeczności! Będziemy służyli pomocą w konstruowaniu kosztorysów, czy wypełnianiu wniosków.

Nabór wniosków potrwa od 29 maja do 19 czerwca do godz. 10:00. W kolejnych dniach nastąpi sprawdzenie merytoryczne zgłoszonych pomysłów, a 30 czerwca zapraszamy na galę, podczas której Państwo sami wyłonicie najlepsze i najbardziej potrzebne inicjatywy!

NCKDK+

Zadanie dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017.

Projekt bez tytułu