Bieg Niepodległości – informacje dla zawodników


Już w sobotę 12 listopada w Choroszczy odbędzie się Bieg Niepodległości. Poniżej przedstawiamy informacje dla zawodników biorących udział w zawodach. Na miejscu będzie można się jeszcze zapisać – będzie wolnych ok. 15 miejsc – opłata w dniu biegu wynosi 30 zł.

Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 10 – będzie znajdować się przy punkcie Startu/Mety na ulicy Branickiego (przy zbiorniku wodnym „Kominowe Bajoro„) Jakbyście właśnie kogoś pytali o drogę to pytajcie o „Kominowe Bajoro” 🙂 Od tej godziny będzie też można odbierać pakiety startowe lub się jeszcze zapisać do udziału – start biegu o godzinie 12.  

Zapowiedź biegu znajduje się tutaj.

 

bieg-mapa

Parking będzie umiejscowiony wzdłuż linii brzegowej „Kominowego Bajora”, po drugiej stronie drogi wzdłuż ogrodzenia terenu szpitala będzie obowiązywał zakaz parkowania.

parkingi

Na miejscu będzie „prowizoryczna” przebieralnia i toaleta – nie będzie dostępu do wody bieżącej, tylko ta w toalecie. Pogoda zapowiada się bardziej zimowa niż jesienna, więc będzie można się rozgrzać pijąć gorącą kawę czy herbatę – po ukończeniu biegu będzie na wszystkich czekał gorący bigos.

Na trasie będą dwa punkty z wodą: jeden przy starcie/mecie, drugi na ulicy Dominikańskiej przy remizie OSP.

Pamiętajcie aby mieć ze sobą dowody osobiste (lub w przypadku obcokrajowców paszporty). Będą potrzebne przy rejestracji, a niezbędne przy odbiorze nagród pieniężnych. 

pasek-sponsorzy


 

Dla przypomnienia trasa biegu, aktualnie w bardziej zimowej scenerii: