Dom Kultury+

Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne


konsultacje

Instalacja kultury: porozmawiajmy o projektach!

25 maja w godzinach 8:00 – 21:00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy każdy mieszkaniec gminy Choroszcz będzie mógł skonsultować swój projekt i porozmawiać na temat działania Instalacji Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017.


Instalacja kultury: zakończyliśmy cykl spotkań ze społecznością lokalną

Kwiecień w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy był miesiącem, w którym odbywały się spotkania z mieszkańcami gminy. Docieraliśmy do sołectw, by poznać lokalnych aktywistów i rozmawiać na temat potrzeb, potencjałów, spostrzeżeń na temat kultury w naszej gminie, o czym, jak się okazało, można rozmawiać godzinami!

Projekt bez tytułu

Projekt bez tytułu

Instalator Kultury, czyli o czym marzą choroszczanie!

Centrum Kultury to miejsce, w którym chciałbym/chciałabym… . O dokończenie tego zdania poprosiliśmy mieszkańców Choroszczy 9 kwietnia 2017 roku. Opinie zbieraliśmy na Rynku 11-go Listopada. Instalator Kultury – miejsce, gdzie można było nas spotkać, to akcja diagnostyczna w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017.


Projekt bez tytułu

Instalacja kultury: Aktywiści na placu boju!

W sobotę 1 kwietnia w M-GCKiS odbyło się spotkanie diagnostyczne projektu Instalacja kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017 Narodowego Centrum Kultury. Tym razem pracowaliśmy z ludźmi aktywnymi w życiu społeczno-kulturalnym z naszej gminy. Zastanawialiśmy się jakie są mocne i słabe strony naszej lokalnej kultury.


Ruszają spotkania diagnostyczne

Rozpoczynamy cykl spotkań diagnostycznych projektu Instalacja kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017 Narodowego Centrum Kultury. Zapraszamy na nie wszystkich mieszkańców naszej gminy. Chcemy rozmawiać o spostrzeżeniach, potrzebach i pomysłach. Każdy głos jest na wagę złota! 

Projekt bez tytułu

i2nstalka

Rusza „Instalacja kultury”

Każdy, kto chce, może włączyć się w „Instalację kultury”! Wystarczy uczestniczyć w jednym (lub kilku!)spotkaniach diagnostycznych, które zaczniemy już w ten piątek. Dotrzemy do każdego sołectwa. Czekamy na Państwa w świetlicach, by razem porozmawiać o tym, jak wygląda nasza kultura, a jak wyglądać by mogła. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem i plakatami, które już niebawem pojawią się w pobliży Państwa domów.


DK+ pierwsze spotkanie w M-GCKiS

Za nami pierwsze spotkanie pracowników M-GCKiS z Agnieszką Olender, animatorką NCK, oraz Katarzyną Łotowską, koordynatorką diagnozy w ramach projektu DK+. Prace nad projektem nabierają tempa i już niebawem rozpoczniemy warsztaty z mieszkańcami gminy Choroszcz!

MaddieRaphael (2)

MaddieRaphael (2)

Instalacja kultury: Razem dla kultury!

I Ty możesz tworzyć kulturę! Niemożliwe? Ależ skąd! Rok 2017 w M-GCKiS to program Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. A to oznacza, że wspólnie będziemy tworzyć nowe, wspaniałe inicjatywy, o jakich zamarzycie!